Skip to main content

Poznaj nasze toppery!

Toppery i systemy integracyjne z włosów europejskich farbowanych i słowiańskich VIRGIN.

Bazy tych systemów występują w dwóch rozmiarach 18×16 cm i 20×20 cm. Systemy te mają większą gęstość niż te z włosów polskich virgin.
Mocowane są za pomocą mikroklipsów do włosów własnych. Wszystkie posiadają imitację skóry na przedziałku czyli tzw. DF-part. Systemy można dowolnie stylizować. Nie zaleca się ich rozjaśniania i farbowania. Dopuszczalne jedynie lekkie tonowanie.

NOWE W OFERCIE: Toppery z włosów słowiańskich virgin z DF-partem (imitacją przedziałka) na całej powierzchni. Rozmiar bazy to 13cm x 8 cm. Jedno z najbardziej delikatnych rozwiązań jeśli chodzi o systemy uzupełnienia włosów. Mała powierzchnia topperu idealnie nadaję się do zagęszczenia poszerzonego przedziałka na szczycie głowy. Systemy mocowane do włosów za pomocą mikroklipsów. Znajdzie je tutaj.

Toppery z włosów słowiańskich virgin na bazie siateczkowej na całej powierzchni. Rozmiar bazy to 13cm x 8 cm. Jest to najdelikatniejsze rozwiązanie jeśli chodzi o systemy uzupełnienia włosów. Mała powierzchnia topperu idealnie nadaję się do zagęszczenia poszerzonego przedziałka na szczycie głowy.

Toppery i systemy integracyjne w sklepie