O nas

Toppery, systemy włosów, peruki

Marka HairlabGO

Klinika Włosów HairLAB już od 15 lat pomaga odzyskać włosy i spełnia marzenie wielu kobiet o pięknych gęstych i zdrowych włosach. Właśnie z potrzeby wyjścia naprzeciw oczekiwaniom
i potrzebom naszych Klientek powstała idea stworzenia platformy HairLab GO, dzięki której w kilka chwil i bardzo prosty sposób można zakupić gotowy system uzupełnienia włosów.

W ofercie posiadamy toppery i systemy integracyjne wykonane z włosów polskich virgin – nigdy nie farbowanych i nie przetworzonych (delikatniejsze, rozwiązania o mniejszej gęstości) oraz z włosów europejskich farbowanych (gęściejsze rozwiązania z grubszych włosów).

Rozwiązania takie jak toppery i systemy integracyjne idealnie sprawdzą się u osób zmagających się z nadmierną utratą włosów, łysieniem androgenowym lub bliznowaciejącym, albo u osób, które mają genetycznie cienkie włosy, które nie tworzą efektu gęstej i efektywnej fryzury

Proponowane przez nas rozwiązania wykorzystują technikę spinek (zdjęcie i założenie zajmuje kilka chwil), przez co dają natychmiastowy efekt pięknych, gęstych i zadbanych włosów.

Jeśli zmagasz się z utratą włosów, twoje włosy są cienkie i delikatne bądź chcesz po prostu odmienić swój wygląd to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.